Spotkania poetyckie w bibliotece

22 czerwca 2026 r. w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej Filii w Nysie w związku zakończeniem roku szkolnego, odbyło się ostatnie spotkanie z cyklu „Spotkania poetyckie w bibliotece”. W czasie spotkań, które odbywały się regularnie od listopada 2025 r. każdego miesiąca, młodzi adepci pióra mieli wyjątkową okazję czerpać z wiedzy i doświadczenia Pani Krystyny Wawrzkiewicz – Dąbrowskiej – poetki, pedagoga oraz Pani Małgorzaty Bobak – Końcowej – poetki, malarki i autorki haiku. Spotkania były inspiracją dla młodych poetów i ważnym doświadczeniem w rozwijaniu swoich poetyckich pasji. Ze względu na duże zainteresowanie spotkania będą kontynuowane w nowym roku szkolnym.

Serdecznie dziękujemy Paniom za współpracę w budowaniu wrażliwości na piękno poezji wśród młodzieży.

Udostepnij:

ZASOBY CYFROWE

Współpraca

Przewiń do góry Przejdź do treści