Skip to content
Szanowni Państwo, respektując przepisy prawa i mając na względzie szczególną dbałość o Twoje prawo do prywatności, z dniem 25 maja wprowadzamy zmiany w Polityce prywatności oraz publikujemy informacje dotyczące przetwarzanych danych i przysługujących Tobie praw Obowiązek informacyjny.

Książki naszych marzeń – zajęcia dla młodzieży

IMG 3283W ramach współpracy Biblioteki Pedagogicznej z Młodzieżowym Ośrodkiem Wychowawczym Zespołu Placówek Oświatowych w Leśnicy, w dniu 18.03.br., odbyły się zajęcia edukacyjno – czytelnicze.

Wśród omówionych zagranicznych autorów bestelerowych cykli powieściowych dla młodzieży znaleźli się: Veronica Roth, Rebecca Donovan, John Marsden oraz James Dashner. Dziękujemy uczestniczkom za aktywność i cenne uwagi na temat przeczytanych książek. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze spotkania.

 

Udostepnij:

ZASOBY CYFROWE

Współpraca

Przewiń do góry