Przejdź do treści
Szanowni Państwo, respektując przepisy prawa i mając na względzie szczególną dbałość o Twoje prawo do prywatności, z dniem 25 maja wprowadzamy zmiany w Polityce prywatności oraz publikujemy informacje dotyczące przetwarzanych danych i przysługujących Tobie praw Obowiązek informacyjny.

Gość w dom

IMG 3730„Gość w dom” – to temat zajęć czytelniczych z elementami biblioterapii, które odbyły się w Publicznym Przedszkolu nr 6 w Kędzierzynie-Koźlu, w dniu 4.04.2017 r.

Odbiorcami były dzieci z grup „Krasnale” oraz „Wiewiórki”. W trakcie zajęć uczestnicy przypomnieli sobie wiersz Jana Brzechwy pt. „Kwoka”. Dalsza część upłynęła na rozmowie i odpowiedzi na pytanie, jak powinien zachować się gość na przyjęciu, by nie sprawić przykrości gospodarzowi. Dzieci zaprezentowały wiele ciekawych rad i pomysłów. W ostatniej części spotkania dzieci odgadywały, które ilustracje przedstawiają dobre, a które niewłaściwe zachowania przy stole. Dziękujemy dzieciom za zaangażowanie i aktywny udział w zajęciach oraz zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Udostepnij:

ZASOBY CYFROWE

Współpraca

Przewiń do góry