Kontakt

W sprawach dotyczących Wypożyczalni, prologaty książek i odnowienia haseł prosimy o kontakt na adres:wypozyczalnia@pedagogiczna.pl

Regionalny Zespół Placówek Wsparcia Edukacji

Regionalne Centrum Rozwoju Edukacji – pełny wykaz adresów

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Opolu
ul. Kościuszki 14
45-062 OPOLE
e-mail: sekretariat@pedagogiczna.pl

e-mail: wypozyczalnia@pedagogiczna.pl

tel.: +48 77 453-66-92, 77 454-12-40, fax wew.: 102

Wydział Gromadzenia, Selekcji i Kontroli Zbiorów
kierownik: mgr Jolanta Nowicka
e-mail: gromadzenie@pedagogiczna.pl
tel. wew.: 104

Wydział Opracowania Zbiorów
kierownik: mgr Grzegorz Baliga
opracowanie@pedagogiczna.pl
tel. wew.: 113

Wydział Informacji i Bibliografii
kierownik: mgr Anna Zacłona
e-mail: informacja@pedagogiczna.pl
tel. wew.: 112

Wydział Edukacji i Promocji
kierownik: mgr Alicja Kisała
e-mail: a.kisala@pedagogiczna.pl
tel.wew.: 122
mgr Katarzyna Hermasz
mgr Justyna Jurasz
e-mail: promocja@pedagogiczna.pl
e-mail: k.hermasz@pedagogiczna.pl
e-mail: j.jurasz@pedagogiczna.pl
tel. wew.: 110

Wydział Udostępniania Zbiorów
kierownik: mgr Emilia Ulikowska
e-mail: wypozyczalnia@pedagogiczna.pl
tel. wew. 111
e-mail: czytelnia@pedagogiczna.pl
tel. wew.: 107

Wydział Informatyzacji
główny specjalista: mgr inż. Robert Oset
e-mail: info@pedagogiczna.pl
e-mail: r.oset@pedagogiczna.pl
tel. wew. 119, 114

Filie

Filia w Brzegu
49-300 Brzeg
ul. Ofiar Katynia 25
tel.: 77 416-34-75
brzeg@pedagogiczna.pl
Kier. filii: mgr Ewa Schroeter-Kustra

Filia w Kędzierzynie Koźlu
47-200 Kędzierzyn-Koźle
ul. Piastowska 20
tel.: 77 482-37-97
e- mail: kk@pedagogiczna.pl
Kier. filii: mgr Bożena Stefańska

Filia w Kluczborku
46-200 Kluczbork
ul. K. Miarki 2
tel. 77 418 16 98
e-mail : kluczbork@pedagogiczna.pl
Kier. filii:mgr Ewa Dolata-Makuch

Filia w Nysie
48-300 Nysa
ul.Tadeusz Kościuszki 10
tel.: 77 427 00 31 Nowy
e-mail: nysa@pedagogiczna.pl
Kier. filii: mgr Violetta Hirszfeld-Wodecka

  • ul. Kościuszki 14
    tel.: +48 77 453-66-92
    45-062 OPOLE
  • ul. Ofiar Katynia 25
    tel.: 77 416-34-75
    49-300 Brzeg
  • ul. Piastowska 20
    tel.: 77 482-37-97
    47-200 Kędzierzyn-Koźle
  • ul. K. Miarki 2
    tel. 77 418 16 98
    46-200 Kluczbork
  • ul.Tadeusz Kościuszki 10
    tel.: 77 427 00 31
    48-300 Nysa